Jump Tandem

Reference

273-MikeMilton180x180.png

If you ever get the chance to visit The Dropzone Prostejov in the Czech Republic you will be greeted by an extremely friendly team of highly skilled skydivers with a DZ providing very affordable skydiving with superb facilities…………..Thank you.

Mike Milton
Austrálie - instruktor, parašutista

274-david180x180.png

Mohu se jen připojit s přáním mnoha úspěšných tandemových seskoků jako byl 12.7. 2014. Opravdu SUPER zážitek, když se skáče s profíkama. Celému týmu JUMP-TANDEM ať se daří a zdravíčko přeje. Moc děkuji, jste opravdu machři.

David Matuška
finanční ředitel

275-Andrea180x180.png

Mockrát děkuji za absolutně nezapomenutelný zážitek - tandemový seskok s Jakubem. Pokud to bude jen trochu možné, jdu do toho znovu, ale tentokrát to vezmu snad i s rozběhem. Všem doporučuji. Ještě jednou děkuji za perfektní profesionální přístup všech.

Andrea Klodvigová
účetní

276-PeteAllum180x180.png

Ahoj Dropzone Prostějov, moc děkujeme že se o nás tak skvěle staráte. Důvod proč k vám mé týmy (Sinapsi Itálie – 4. místo Mistrovství světa a Bodyflight Velká Británie – 2. místo Mistrovství světa) jezdí je ten, že s vámi máme nejlepší zkušenost ze Mistrovství světa a dalších akcí. Díky výkonnosti Vašeho letadla a přátelství zaměstnanců letiště máme jistotu, že se můžeme spolehnout na Vaše letiště při výběru místa našich tréninkových kempů. Když utrácíte tolik úsilí a peněz na trénink, potřebujete spolehlivé, kvalitní a profesionální zázemí. Martin a jeho staff nám dávají vše, co potřebujeme a při tom se dokážou stále usmívat. Ještě jednou Vám děkujeme za pomoc při našich přípravách na Mistrovství světa. Velmi se těšíme na to že se k vám můžeme pravidelně vracet.

Pete Allum
jeden z nejslavnějších trénérů FS na světě

1769-Jana.jpg

Děkuju celému týmu Jump tandem za skvěle strávené léto, za nezapomenutelnou a nádherně připravenou závěrečnou party (i když si chvilkama něco nepamatuju :D) a za skvělé služby, co pro nás máte. Nebudu jmenovat, velké dík patří kompletně všem, bez rozdílu. (kuchyně-bar, vedení, manifest, balírna, nejlepší instruktoři, nejlepší tandem piloti). Jste prostě mistři a jsem nesmírně vděčná, že jsem se pro kurz AFF rozhodla u Vás a že jsem Vás mohla poznat. Všechny. Děkuju děkuju děkuju. Přeju celému týmu krásnou zimu, odpočinek a na jarě se budu těšit na další krásné seskoky a na čas strávený s Vámi. Už teď mi to chybí... a kdo se rozhodujete pro kurz anebo tandem u této společnosti, tak za mě jednoznačně ANO!!!!

Jana Hvozdenská
parašutistka, Zlín

277-JanKleibl180x180.jpg

V dubnu 2015 jsem vstoupil do nového prostoru. Naučil jsem se, jak balit padák, jak ho kontrolovat. Dnes mám po 1. sezóně 292 seskoků a pořád objevuji nové a nepoznané. Všem doporučuji – nebudete litovat.

Jan Kleibl
Brno

279-AFF1180x180.png

Proč absolvovat výcvik AFF s JUMP – TANDEM? Kamarádský a zároveň profesionální přístup. Po dokončení výcviku možnost zapůjčení kompletního vybavení bez nutnosti velkých investic. Velké plus je i restaurace, kde se výborně najíte po celý den. Vzhledem k tomu, že jsem i pilot letadla a vyzkoušel jsem hodně adrenalínových zážitků, tak tomuhle se nic nevyrovná. Všem doporučuji.

Jan Špička
Šternberk

327-301radostposeskoku138.jpg

Díky tomu, že jsem před mnoha a mnoha lety absolvoval základní parašutistický výcvik a sám dobrovolně vystoupil z letadla, mám dneska zážitkovou agenturu. Skok padákem pro mne byl zlomovým zážitkem a ukázal mi, že kdokoliv se může překonat a udělat v životě něco odvážného, i když si vůbec odvážný nepřijde. Už přes 10 let se snažím něco podobného „posílat dál“ v Zážitky.cz a daří se mi to i díky JUMP-TANDEMU. A to to moc díky!

Jan Hájek
šéf zážitkář, Zážitky.cz


PROSTĚJOV POČASÍ

Kontakty

JUMP-TANDEM s.r.o.

IČ: 277 05 587
DIČ: CZ277 05 587

e-mail: tandem@jump-tandem.cz
HOT-LINE: +420 724 175 175

Zásady ochrany osobních údajů

Sídlo, kancelář, prodejna:

Loosova 262/1
CZ - 638 00, Brno

otevřeno:
Po - Pá: 9:00 - 17:00

Na prodejně nelze platit platebními kartami.

Letiště Prostějov
Letecká 1
796 01 Prostějov
49.4451586N, 17.1306897E